Joi 12 iunie:
23,00: Brazilia — Croația, la Sao Paulo, în Grupa A

Vineri 13 iunie
19,00: Mexic — Camerun, la Natal, în Grupa A
22,00: Spania — Olanda, la Salvador, în Grupa B
Sâmbătă 14 iunie
01,00: Chile — Australia, la Cuiaba, în Grupa B
19,00: Columbia — Grecia, la Belo Horizonte, Grupa C
22,00: Uruguay — Costa Rica, la Fortaleza, Grupa D
Duminică 15 iunie:
01,00: Anglia — Italia, la Manaus, în Grupa D
04,00: Cote d`Ivoire — Japonia, la Recife, în Grupa C
19,00: Elveția — Ecuador, la Brasilia, în Grupa E
22,00: Franța — Honduras, la Porto Alegre, Grupa E
Luni 16 iunie:
01,00: Argentina — Bosnia-Herțegovina, la Rio de Janeiro, în Grupa F
19,00: Germania — Portugalia, la Salvador, în Grupa G
22,00: Iran — Nigeria, la Curitiba, în Grupa F

Marți 17 iunie:
01,00: Ghana — SUA, la Natal, în Grupa G
19,00: Belgia — Algeria, la Belo Horizonte, în Grupa H
22,00: Brazilia — Mexic, la Fortaleza, în Grupa A

Miercuri 18 iunie:
01,00: Rusia — Coreea de Sud, la Cuiaba, în Grupa H
19,00: Australia — Olanda, la Porto Alegre, în Grupa B
22,00: Spania — Chile, la Rio de Janeiro, în Grupa B

Joi 19 iunie:
01,00: Camerun — Croația, la Manaus, în Grupa A
19,00: Columbia — Cote d`Ivoire, la Brasilia, în Grupa C
22,00: Uruguay — Anglia, la Sao Paulo, în Grupa D

Vineri 20 iunie:
01,00: Japonia — Grecia, la Natal, în Grupa C
19,00: Italia — Costa Rica, la Recife, în Grupa D
22,00: Elveția — Franța, la Salvador, în Grupa E
Sâmbătă 21 iunie:
01,00: Honduras — Ecuador, la Curitiba, în Grupa E
19,00: Argentina — Iran, la Belo Horizonte, în Grupa F
22,00: Germania — Ghana, la Fortaleza, în Grupa G

Duminică 22 iunie:
01,00: Nigeria — Bosnia-Herțegovina, la Cuiaba, în Grupa F
19,00: Belgia — Rusia, la Rio de Janeiro, Grupa H
22,00: Coreea de Sud — Algeria, la Porto Alegre, în Grupa H

Luni 23 iunie:
01,00: SUA — Portugalia, la Manaus, în Grupa G
19,00: Australia — Spania, la Curitiba, în Grupa B
19,00: Olanda — Chile, la Sao Paulo, în Grupa B
23,00: Camerun — Brazilia, la Brasilia, în Grupa A
23,00: Croația — Mexic, la Recife, în Grupa A

Marți 24 iunie:
19,00: Italia — Uruguay, la Natal, în Grupa D
19,00: Costa Rica — Anglia, la Belo Horizonte, Grupa D
23,00: Japonia — Columbia, la Cuiaba, în Grupa C
23,00: Grecia — Cote d`Ivoire, la Fortaleza, în Grupa C

Miercuri 25 iunie:
19,00: Nigeria — Argentina, la Porto Alegre, în Grupa F
19,00: Bosnia-Herțegovina — Iran, la Salvador, în Grupa F
23,00: Honduras — Elveția, la Manaus, în Grupa E
23,00: Ecuador — Franța, la Rio de Janeiro, în Grupa Eâ

Joi 26 iunie:
19,00: SUA — Germania, la Recife, în Grupa G
19,00: Portugalia — Ghana, la Brasilia, în Grupa G
23,00: Coreea de Sud — Belgia, la Sao Paulo, în Grupa H
23,00: Algeria — Rusia, la Curitiba, în Grupa H

OPTIMILE DE FINALĂ
Sâmbătă 28 iunie:
19,00: locul 1 grupa A — locul 2 grupa B, la Belo Horizonte (meciul 49)
23,00: locul 1 grupa C — locul 2 grupa D, la Rio de Janeiro (meciul 50)

Duminică 29 iunie:
19,00: locul 1 grupa B — locul 2 grupa A, la Fortaleza (meciul 51)
23,00: locul 1 grupa D — locul 2 grupa C, la Recife (meciul 52)

Luni 30 iunie:
19,00: locul 1 grupa E — locul 2 grupa F, la Brasilia (meciul 53)
23,00: locul 1 grupa G — locul 2 grupa H, la Porto Alegre (meciul 54)

Marți 1 iulie:
19,00: locul 1 grupa F — locul 2 grupa E, la Sao Paulo (meciul 55)
23,00: locul 1 grupa H — locul 2 grupa G, la Salvador (meciul 56)

SFERTURILE DE FINALĂ
Vineri 4 iulie:
19,00: câștigătoare meci 53 — câștigătoare meci 54, la Rio de Janeiro (meciul 57)
23,00: câștigătoare meci 49 — câștigătoare meci 50, la la Fortaleza (meciul 58)
Sâmbătă 5 iulie:
19,00: câștigătoare meci 55 — câștigătoare meci 56, la Brasilia (meciul 59)
23,00: câștigătoare meci 51 — câștigătoare meci 52, la la Salvador (meciul 60)

SEMIFINALE
Marți 8 iulie
23,00: câștigătoare meci 57 — câștigătoare meci 58, la Belo Horizonte (meciul 61)

Miercuri 9 iulie:
23,00: câștigătoare meci 59 — câștigătoare meci 60, la la Sao Paulo (meciul 62)

FINALA MICĂ
Sâmbătă 12 iulie:
23,00: învinsă meci 61 — învinsă meci 62, la la Brasilia (meciul 63)

FINALA
Duminică 13 iulie
22,00: câștigătoare meci 61 — câștigătoare meci 62, la Rio de Janeiro (meciul 64)

NOTĂ: Meciurile care au loc la orele 01,00 și 04,00 în România se desfășoară de fapt în ziua precedentă în Brazilia.

Citește și