![](https://img.sighet247.ro/timthumb.php?src=/art247/concert-flori-de-suflet-pentru-lansare-la-apa.png&w=800&h=480&q=60)
COMUNICAT
În data de 19 octombrie de la orele 20:00 – Teatrul Arte dell’Anima vă așteaptă la concertul formației OSA – „Flori de suflet pentru lansare la apă”! În momentul de față, trupa activează în serialul Triplusec regizat de Letiția Roșculeț, difuzat în fiecare joi de la 21:30 pe Pro TV. Evenimentul va fi unul caritabil, sprijin pentru copiii îngrijiți de Părintele Nicolae Tănase la Valea Plopului. Intrarea se face pe bază de rezervare în prealabil la adresa teatru@artedellanima.ro, sau prin mesaj pe pagina de Facebook Teatrul Arte dell Anima.