Societatea Națională de Transport Gaze Naturale ”Transgaz” S.A. anunță faptul că Proiectul de importanță națională ” Conductă de Transport Gaze Naturale pe direcția Sighetu Marmației – Vișeu de Sus – Borșa, inclusiv alimentarea cu energie electrică pentru Gările de lansare/primire godevil, Stațiile de protecție catodică, grupurile de robinete și montare fibră senzitivă”, urmează să demareze realizarea lucrărilor de execuție aferente Proiectului, anunță Primăria Moisei.
![](https://img.sighet247.ro/timthumb.php?src=/art247/f_614466834fa68.jpg&w=800&h=480&q=60)
Astfel cetatenii comunei Moisei care au primit notificare din partea S.N.T.G.N. TRANSGAZ SA MEDIAȘ și au nevoie de ajutor pentru a transmite solicitarea privind incheierea conventiei, se pot prezenta la sediul Primariei cu urmatoarele documente:
- Copie CI/BI
- Notificare Transgaz
- Copie Titlu de proprietate / Act de prorpietate (extras CF care sa nu fie mai vechi de 30 de zile) / Adeverinta de la Registrul Agricol
- Contul Bancar
Informații suplimentare cu privire la Lucrări și implementarea acestui proiect le veți primi la Primarie.
Primar,
Grigore Tomoiagă