La data de 6 mai a.c., polițiștii din Baia Mare au fost sesizați despre faptul că– CRIȘAN ALIN-GABRIEL – în vârstă de 34 de ani, din Baia Mare, a plecat voluntar de la domiciliu și nu a mai revenit până în prezent.
![](https://img.sighet247.ro/timthumb.php?src=/art247/f_663e30df74346.jpg&w=800&h=480&q=60)
SEMNALMENTE: 192 cm înălțime, 125 kg, păr șaten, ochi căprui.
Persoanele care pot oferi informaţii care să conducă la depistarea acestuia sunt rugate să sune la numărul unic de urgenţă - 112 ori să anunţe cea mai apropiată unitate de poliţie.