În ziua de joi, 13 iunie, începând cu ora 16.00, Căminul Cultural din Vișeu de Jos va găzdui conferința conferința ”Înălțarea Domnului și Bucuria Pogorârii Duhului Sfânt” susținută de pr. prof. univ. dr. Constantin Necula
![](https://img.sighet247.ro/timthumb.php?src=/art247/f_66680db903e12.jpg&w=800&h=480&q=60)
”Suntem încântați să fim alături de fiul satului nostru, Pr.Prof.Univ.Dr. Constantin Necula, pe 13 iunie la ora 16:00, la Căminul Cultural din Vișeu de Jos.
Intrarea este liberă și vă așteptăm cu drag!”, scrie Comunitatea Vișeul de Jos pe pagina de socializare.