Sâmbătă, 18 decembrie a.c., program de lucru cu publicul la Serviciul Public Comunitar de Pașapoarte Maramureș
![](https://img.sighet247.ro/timthumb.php?src=/art247/f_61bafb22355a2.jpg&w=800&h=480&q=60)
Angajații Serviciului Public Comunitar de Pașapoarte Maramureș vor avea program de lucru cu publicul sâmbătă, 18 decembrie a.c., în intervalul orar 8.30 -16.30.
În acest context, a fost operaționalizată pe platforma www. epasapoarte.ro, posibilitatea de programare online a cetățenilor pentru data de 18 decembrie 2021.
Cetățenii se pot prezenta la ghișeele serviciului de pe strada Aleea Școlii nr. 1 din municipiul Baia Mare în vederea obținerii documentelor de călătorie, conform programării pe platforma electronică.