USR Sighetu Marmației alături de Radu Trufan, președintele USR Maramureș au dăruit câte un mărțișor și flori doamnelor și domnișoarelor din municipiu.
![](https://img.sighet247.ro/timthumb.php?src=/art247/f_63ff6d3b09c92.jpg&w=800&h=480&q=60)
Azi, alături de Radu Trufan, președintele USR Maramureș și Vicepreședinte al Consiliului Județean , de consilierul județean Sorin Ilieș , membrii din conducerea USR Sighetu Marmației : Petrovan Sorin , Fellner Arthur și Codrea Vasile , au dăruit câte un mărțișor și flori doamnelor și domnișoarelor pe care le-au întâlnit.
Fie ca această primăvară să vă aducă zâmbete, bunătate, bucurii pentru că sunteți speciale.