Audiţiile pentru concursul X Factor au luat sfârşit ieri seară. Au fost concurenţi care nu aveau ce sa caute pe scena dar şi câteva voci extraordinare. În ultima categorie se încadrează si sigheteanca Maria Hojda, care a trecut de audiţii cu trei de DA.
![](https://img.sighet247.ro/timthumb.php?src=/art247/video-sigheteanca-maria-hojda-nu-a-reusit-sa-intre-in-bootcamp-ul-x-factor.jpg&w=800&h=480&q=60)
Din păcate, pentru Maria competiţia a luat sfârşit înainte să înceapă cu adevărat. Sigheteanca nu a reuşit sa intre în bootcamp-ul X Factor
"Speram ca in seara asta sa aflu de ce nu am trecut mai departe la X Factor, dar se pare ca nu am aflat. Nu-i bai! :D Cred ca in orice lupta poti sa castigi sau sa pierzi, cel mai mult conteaza sa iti pastrezi caracterul si credinta." a scris Maria Hojda pe pagina oficială de Facebook.
Aceasta a primit multe mesaje de incurajare din partea susţinătorilor.
Noi îi urăm succes pe viitor.