Revelion de excepție la Motelul Popasul Izei din Săliștea de Sus, jud. Maramureș, atmosfera evenimentului va fi menținută de gemenele folclorului
maramureșan Suzana și Daciana Vlad.
![](https://img.sighet247.ro/timthumb.php?src=/art247/f_63adf71398f24.jpg&w=800&h=480&q=60)
Atmosfera și sonorizarea sunt asigurate de Studio22CNV. Alți invitați: Daria Petran. Meniul costă 350 lei/pers și o să fie puse la dispoziție un bufet tradițional, sarmale, pește, friptură, diferite deserturi și băuturi. Pentru mai multe detalii și rezervări
sunați la nr. de telefon: 0751845615.